Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

PUCHAR | Wysoka wygrana nad KS Dzikowiec

pucharIzolator Boguchwała pokonał w meczu Pucharu Polski Rzeszów-Dębica KS Zryw Dzikowiec 10:1 i awansował do kolejnej rundy rozgrywek.

W meczu z liderem klasy B przez niemal pełne 90 minut spotkania przy piłce była nasza drużyna. Gospodarze tego meczu swoich szans upatrywali w kontratakach i stałych fragmentach gry.

Pierwsza bramka padła w 10 minucie, a wynik spotkania strzałem głową otworzył Marcin Dudek. Oprócz tej bramki dołożył jeszcze jedno trafienie, Marcin po przechwycie piłki zdecydował się na strzał zza pola karnego pod poprzeczkę.

Trzy bramki w pierwszej połowie zdobył Michał Worosz, kompletując hattricka.

W pierwszej odsłonie jeszcze jednego gola dorzucił Piotr Buda, finalizując podanie od Dudiego.

W drugiej połowie Biało-zieloni strzelili jeszcze 4 bramki. Ich autorami byli Piotr Buda, Simon Mazur, Owen Edosomwan i Michał Daniel.

Honorowe trafienie dla gospodarzy padło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 75 minucie.

Kolejna runda rozgrywek pucharowych przewidziana jest na środę 14 października. Natomiast w sobotę czeka nas kolejny mecz ligowy. Tym razem na IzoArenie zagramy z rezerwami Resovii Rzeszów.

KS Zryw Dzikowiec – Izolator Boguchwała 1:10 (0:6)

Bramki: Michał Worosz 3, Marcin Dudek 2, Piotr Buda 2, Simon Mazur, Owen Edosomwan, Michał Daniel

Izolator: Ziobro – Gajdek (46. Daniel), Bogacz, (46. Wiącek), Cach (46. Wilk) – Worosz (46. Kowal), Ciemierkiewicz (46. Edosomwan), Dobrzański, Łeń – Mazur, Dudek (35. Penar), Buda

Sędzia: Jakub Czach (Rzeszów)