W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Ostatnia październikowa kolejka

izolatorstal stalowawolaW najbliższą sobotę Izolator Boguchwała na IzoArenie podejmie drużynę Stali II Stalowa Wola.

Rezerwy Stalówki po rozegranych osiemnastu spotkaniach mają na swoim koncie siedemnaście punktów, które gracze Sławomira Adamusa uzbierali dzięki 5 wygranym, 2 remisom. Nasi najbliżsi rywale aż 11 razy schodzili z murawy pokonani. Taki dorobek punktowy pozwala obecnie młodym zawodnikom ze Stalowej Woli na zajmowanie 19.lokaty w tabeli.

Stalówka w poprzedniej kolejce na własnych obiektach podejmowała Czarnych Jasło. Nasi rywale pokonali beniaminka IV ligi 1:0 po golu Wiktora Stępniowskiego.

Izolator Boguchwała przed tygodniem wygrał na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce 2:0, autorami bramek w tamtym spotkaniu był Aleksander Gajdek i Kacper Penar. Obie bramki dlaBiało-zielonych padły w ostatnim kwadransie meczu. Natomiast izolacja od 25 minuty pojedynku grała z przewagą jednego zawodnika. Błękitni mecz kończyli w dziesięciu po czerwonej kartce, którą ukarany został bramkarz gospodarzy – Dominik Bolon. 

Izolator z rezerwami Stalówki w rozgrywkach ligowych rywalizował jeden raz. W poprzednim sezonie na IzoArenie padł remis 1:1, strzelcem jedynej bramki dla Izolacji był Aleksander Gajdek, który pewnie wyegzekwował rzut karny.

Mecz 19 kolejki IV ligi pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Stalą II Stalowa Wola zostanie rozegrany w sobotę 31 października 2020 roku o godzinie 11:00 na IzoArenie. Arbitrem głównym tego spotkania będzie Marcin Kogut z Przemyśla.

Mecz zostanie rozegrany bez kibiców. Z tego meczu przeprowadzimy transmisję na żywo na naszym kanale na YouTube.

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 397 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA