W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Kończymy ligowe granie w 2020 roku

izolatororzelKończymy rozgrywki ligowe w 2020 roku. Już jutro zostanie rozegrany ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej. W 21 kolejce Izolator Boguchwała podejmować będzie na IzoArenie zespół Orła Przeworsk. 

Orzeł obecnie zajmuje 16 lokatę w ligowej tabeli. Drużyna Pawła Załogi wygrała 6 meczów, 4 zremisowała i 10 razy przegrała. Bilans bramkowy naszych rywali to 24 bramki strzelone i 34 stracone.

W poprzedniej kolejce drużyna Orła przegrała na swoim stadionie z Ekoballem Stalą Sanok 1:0. Zespół z Sanoka mógł to spotkanie wygrać wyżej jednak rzut karny pewnie obronił bramkarz Orła – Robert Kurosz. 

Izolator Boguchwała natomiast w swoim ostatnim wyjazdowym ligowym meczu tej jesieni pokonał Czarnych Jasło 1:0. Mecz z beniaminkiem IV ligi rozgrywany był przy światłach na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Nasz zespół jedyną bramkę zdobył w 52 minucie meczu. Autorem tego trafienia był Piotr Buda.

Ta wygrana sprawiła, że Izolacja ma na swoim koncie obecnie już 40 punktów, oznacza to, że Biało-zieloni są już pewni występów w grupie mistrzowskiej w rundzie wiosennej. Nasz zespół w drugiej części sezonu powalczy razem z innymi siedmioma drużynami o Mistrzostwo IV ligi podkarpackiej.

Ostatni bezpośredni mecz Izolatora z Orłem miał miejsce 23 marca 2019 roku. Wówczas na IzoArenie obie drużyny podzieliły się punktami, a samo spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Pojedynek 21 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Orłem Przeworsk zostanie rozegrany na IzoArenie w środę 11 listopada 2020 roku o godzinie 11:00. Arbitrem głównym tego meczu będzie Wojciech Kolbusz z Jasła.

Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Z tego spotkania przeprowadzimy transmisje na żywo na naszym kanale na YouTube.

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA