Udany początek Izolatek!

W sobotnie przedpołudnie piłkarki Izolatora Boguchwała inaugurowały rozgrywki 3. ligi gr.4 i chcąc podtrzymać to co wypracowały w poprzednim sezonie podejmowały drużynę, z którą kończyły poprzedni sezon, więc ekipę Starówki Nowy Sącz. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie spotkania.

Spotkanie piłkarki Izolatora Boguchwała rozpoczęły dosyć dobrze, od samego początku chciały wyjść na prowadzenie, jednakże z ataków podopiecznych Doroty Ślusarczyk wynikało dość niewiele. Zawodniczki Starówki Nowy Sącz raz groźnie próbowały szczęścia z dystansu lecz debitująca w pierwszym składzie Aleksandra Kozik, musiała odprowadzić jedynie piłkę wzrokiem bowiem ta powędrowała nad poprzeczką bramki. Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się znaleźć drogi do siatki.

Na drugą część spotkania zawodniczki Izolatora wyszły dużo lepiej czego efekty kibice ujrzeli już w  52. minucie spotkania kiedy to Sylwia Witalec wykorzystała niefrasobliwość obrończyć Starówki, i mocnym strzałem pod poprzeczkę otworzyła wynik spotkania. Zawodniczki Ślusarczyk jak rasowy bokser chwilę później za sprawą Agnieszki Ciekielskiej było już 2-0, Agnieszkę
w polu karnym kapitalnie wypatrzyła Witalec, najlepsza strzelczyni "biało- zielonych" z poprzedniego sezonu na raty pokonała bramkarkę gości. Po dwóch bramkach gra nieco się uspokoiła aż nadeszła 78. minuta spotkania, piłkę wrzuconą z rzutu rożnego przez Annę Brzuszek  w polu karnym głową kapitalnie strąciła Ewa Zygmunt i to ona ustaliła wynik spotkania. Kolejne spotkanie "Izolatki" rozegrają w Tarnowie gdzie rywalizować będą z rezerwami tamtejszej Tarnovii. To starcie w niedzielę 29 sierpnia o godzinie 17.00

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - STARÓWKA NOWY SĄCZ 3-0 (0-0)

1-0 Witalec (52')
2-0 Ciekielska (54')
3-0 Zygmunt (78')

IZOLATOR: Kozik- Karpińska, Olszańska (Lew 75'), Czarnik- Rzeszut (Kabata 67'), Zabawa (Karwat 25'), Brzuszek (Cupryś 89'), Oleszczuk (Zygmunt 66') - Janas- Ciekielska (Stopa 87'), Witalec (Zuba 80')