Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

Zawodnicy

izolator

KADRA 2009/10
Bramkarze: Kamil Kwasek (25.07.89, 180/75), Witold Kwaśny (24.06.77, 187/84), Andrzej Paszek (06.05.73, 180/74).
Obrońcy: Adrian Burak (04.02.87, 184/75), Marek Czopko (06.02.90, 190/77, W, brak klubu), Mirosław Iwanowski (30.01.77, 185/74), Marcin Kopiec (26.08.83, 168/68), Grzegorz Krzak (09.05.92, 170/69), Mateusz Padiasek (13.02.90, 180/73), Krzysztof Szpond (25.05.87, 184/76), Bartosz Worosz (03.05.89, 175/78), Grzegorz Woźniak (12.05.82, 181/73).
Pomocnicy: Konrad Cupryś (21.10.84, 175/79), Krzysztof Domin (03.05.80, 178/66), Jakub Jarosz (03.10.90, 176/67), Bartosz Karwat (17.04.88, 173/68), Jarosław Kuter (14.08.75, 176/66, J -> Wisłok Wiśniowa), Adrian Powierża (25.08.90, 177/68), Dariusz Prędki (09.02.89, 169/60), Maciej Rusin (12.03.81, 178/75), Krzysztof Sierżęga (15.05.84, 179/76), Jaromir Skiba (12.02.90, 174/70), Krzysztof Skrabucha (26.06.88, 180/75).
Napastnicy: Michał Bereś (29.12.89, 180/72), Tomasz Płonka (23.05.86, 193/88), Maciej Porada (17.09.85, 175/65), Adrian Warzybok (19.05.89, 178/69).

 

KADRA 2008/09
Bramkarze: Kamil Kwasek (25.07.89, 180/75), Witold Kwaśny (24.06.77, 187/84), Andrzej Paszek (06.05.73, 180/74).
Obrońcy: Dawid Bobowski (25.01.90, 186/82), Adrian Burak (04.02.87, 184/75), Mirosław Iwanowski (30.01.77, 185/74), Daniel Kocurek (16.12.89, 172/68, J -> Jedność Niechobrz), Marcin Kopiec (26.08.83, 168/68), Łukasz Kowal (05.09.88, 181/71), Krzysztof Szpond (25.05.87, 184/76), Grzegorz Woźniak (12.05.82, 181/73).
Pomocnicy: Michał Bereś (29.12.89, 178/73, W, Stal Rzeszów), Konrad Cupryś (21.10.84, 175/79), Krzysztof Domin (03.05.80, 178/66), Bartosz Karwat (17.04.88, 173/68), Łukasz Kowal (05.09.88, 181/71), Jarosław Kuter (14.08.75, 176/66), Adrian Powierża (90, 177/68), Dariusz Prędki (09.02.89, 169/60), Jaromir Skiba (12.02.90, 174/70), Krzysztof Skrabucha (26.06.88, 180/75, J -> służba wojskowa).
Napastnicy: Sebastian Brocki (13.10.88, 177/77), Kamil Kawa (13.06.88, 171/68), Tomasz Płonka (23.05.86, 193/88), Maciej Porada (17.09.85, 175/65), Maciej Rusin (12.03.81, 178/76, W, powrót po kontuzji).

 

KADRA 2007/08
Bramkarze: Witold Kwaśny (24.06.77, 187/84), Andrzej Paszek (06.05.73, 180/74), Arkadiusz Sala (13.01.89, 180/70).
Obrońcy: Arkadiusz Bieda (12.06.87, 184/70), Adrian Burak (04.02.87, 184/75), Mirosław Iwanowski (30.01.77, 185/ 74), Grzegorz Kępa (30.08.90, 172/73), Marcin Kopiec (26.08.83, 168/68), Daniel Kocurek (16.12.89, 175/64, J -> Jedność Niechobrz), Grzegorz Łyszczak (11.05.87, 170/70, J -> kontuzja), Krzysztof Szpond (25.05.87, 184/76), Grzegorz Woźniak (12.05.82, 181/73).
Pomocnicy: Konrad Cupryś (21.10.84, 175/79), Krzysztof Domin (03.05.80, 178/66), Kacper Gajdek (23.05.86, 177/72, J -> rezerwy), Bartosz Karwat (17.04.88, 173/68), Łukasz Kowal (05.09.88, 181/71), Jarosław Kuter (14.08.75, 176/66), Rafał Pańczak (01.07.85, 183/70), Krzysztof Sierżęga (15.05.84, 179/76), Krzysztof Skrabucha (26.06.88, 178/76), Jakub Skoczylas (22.01.88, 170/67), Damian Wiącek (28.03.88, 175/62).
Napastnicy: Kamil Kawa (13.06.88, 171/68, J -> Korona Załęże (Rzeszów)), Tomasz Płonka (23.05.86, 193/88), Maciej Rusin (12.03.81, W, Głogovia Głogów Małopolski), Adrian Szczepański (12.05.86, 175/70), Tomasz Walat (19.05.82, 184/79).

 

KADRA 2006/07
Bramkarze: Łukasz Jankowski (82), Andrzej Paszek (73)
Obrońcy: Arkadiusz Bieda (82), Adrian Burak (87), Mirosław Iwanowski (77), Daniel Kocurek (89), Marcin Kopiec (83), Piotr Radomski (81), Krzysztof Szpond (87), Grzegorz Woźniak (82).
Pomocnicy: Krzysztof Bosek (86), Konrad Cupryś (84), Krzysztof Domin (80), Kacper Gajdek (86), Bartosz Karwat (88), Jarosław Kuter (75), Grzegorz Łyszczak (87), Rafał Pańczak (83), Krzysztof Sierżęga (84).
Napastnicy: Maciej Burza (83), Jakub Dragan (85), Kamil Kawa (88), Maciej Porada (85), Tomasz Walat (82).

 

KADRA 2004/05
Bramkarze:
Marek Domoń (82, W), Andrzej Paszek (73).
Obrońcy: Mirosław Iwanowski (77), Grzegorz Łyszczak (87), Przemysław Matuła (76), Piotr Pięta (84), Piotr Radomski (81), Grzegorz Woźniak (82).
Pomocnicy: Krzysztof Bosek (86), Konrad Cupryś (84), Krzysztof Domin (80), Łukasz Dyka (86), Krzysztof Hadała (83, W, Strug Tyczyn), Krzysztof Korab (70), Jarosław Kuter (75), Sławomir Matras (83), Krzysztof Szpond (87).
Napastnicy: Grzegorz Chwasta (78), Kacper Gajdek (86), Bartosz Karwat (88), Marcin Kopiec (83), Maciej Rusin (81, W, Stal Rzeszów), Piotr Tłuczek (72).

 

Zawodnicy ZKS IZOLATOR występujący w barwach klubu w latach 1944-2004

  1. Adamiec Marian
  2. Baran Bronisław
  3. Baran Piotr
  4. Bar Marian
  5. Barłowski Grzegorz
  6. Berhauzen Jerzy
  7. Bernacki Dariusz
  8. Bieniasz Lesław
  9. Bihuń Stanisław
  10. Błoniarz Jan
  11. Bożek Paweł
  12. Bożek Przemysław
  13. Braszkiewicz Dariusz
  14. Brudz Eugeniusz
  15. Brydak Roman
  16. Buczek Jan
  17. Buczek Zdzisław
  18. Bury Jerzy
  19. Cendrowicz Tadeusz
  20. Cimofiejczyk Andrzej
  21. Cisek Lesław
  22. Chełmecki Lesław
  23. Chmiel Zbigniew
  24. Chmiel Zdzisław
  25. Chom Krzysztof
  26. Chudzicki Andrzej
  27. Chudzicki Roman
  28. Chwasta Grzegorz
  29. Cupryś Ignacy
  30. Cupryś Konrad
  31. Cupryś Mariusz
  32. Cupryś Stanisław
  33. Czado Wiesław
  34. Czekaj Władysław
  35. Czerwonka Ryszard
  36. Czyżewski Janusz
  37. Domin Krzysztof
  38. Dral Adam
  39. Drążek Władysław
  40. Dronka Mieczysław
  41. Drozdowski Roman
  42. Dyka Łukasz
  43. Fortuna Józef
  44. Fura Stanisław
  45. Fuglewicz Józef
  46. Fus Adam
  47. Gajdek Sławomir
  48. Gajdek Czesław
  49. Gajdek Jan
  50. Gajdek Kacper
  51. Gieroń Józef
  52. Gnida Robert
  53. Gniewek Grzegorz
  54. Golec Wojciech
  55. Gosztyła Michał
  56. Gorzkiewicz Aleksander
  57. Górka Piotr
  58. Górecki Ferdynand
  59. Grendysa Stanisław
  60. Grochalski Marek
  61. Gubernat Mariusz
  62. Haba Kazimierz
  63. Hadała Adam
  64. Hnatio Stanisław
  65. Idler Marian
  66. Iwanowski Mirosław
  67. Jakubiec Jan
  68. Janda Adam
  69. Janicki Józef
  70. Jędrzejczyk Stanisław
  71. Kadłubkiewicz Gerard
  72. Kalandyk Łukasz
  73. Kalandyk Roman
  74. Kawa Stanisław
  75. Kawa Wacław
  76. Kiec Artur
  77. Klimczak Antoni
  78. Klimczak Lesław
  79. Klimczak Waldemar
  80. Kloc Józef
  81. Kłosowski Marian
  82. Kobosz Bronisław
  83. Kocot Jaromir
  84. Kocząb Stanisław
  85. Kopiec Marcin
  86. Korab Krzysztof
  87. Kornecki Piotr
  88. Koryl Józef
  89. Kościółek Adam
  90. Kościński Wojciech
  91. Kotula Władysław
  92. Kowalski Adam
  93. Kowalski Robert I
  94. Kowalski Robert II
  95. Kozioł Mirosław
  96. Kramarz Marek
  97. Krawczyk Marek
  98. Kruczek Robert
  99. Kryształowski Józef
  100. Krupa Mieczysław
  101. Krupa Stanisław
  102. Kubas Kazimierz
  103. Kubiś Paweł
  104. Kucharski Marek
  105. Kulik Wojciech
  106. Kułacz Edward
  107. Kura Kazimierz
  108. Kuter Jarosław
  109. Kyc Józef
  110. Lasota Bogusław
  111. Lasota Leon
  112. Lasota Zbigniew
  113. Leśniak Roman
  114. Lewandowski Bogusław
  115. Lewandowski Ignacy
  116. Lis Marian
  117. Łukowicz Zbigniew
  118. Łyszczak Stanisław
  119. Mac Stanisław
  120. Mac Józef I
  121. Mac Józef II
  122. Mac Zenon
  123. Maciej Wacław
  124. Madera Mariusz
  125. Majka Marian
  126. Marszał Ryszard
  127. Mastaj Robert
  128. Matras Sławomir
  129. Matuła Przemysław
  130. Matuszkiewicz Jacek
  131. Mazur Jerzy
  132. Mazur Ryszard
  133. Mielniczuk Lesław
  134. Mikołajczyk Mariusz
  135. Mikłoś Adam
  136. Miller Henryk
  137. Miller Stanisław
  138. Mosior Dawid
  139. Nalepa Ryszard
  140. Niedziałek Marian
  141. Niedziałek Mieczysław
  142. Niedzielski Andrzej
  143. Nierojewski Grzegorz
  144. Opaliński Wojciech
  145. Opozda Wiesław
  146. Pałac Adam
  147. Pałęcki Mirosław
  148. Pasternak Tadeusz
  149. Pastuszak Grzegorz
  150. Paszek Andrzej
  151. Pączek Józef
  152. Pączek Władysław
  153. Pękala Józef
  154. Pieczonka Zbigniew
  155. Pieniążek Zbigniew
  156. Pieszczak Tadeusz
  157. Piędel Wacław
  158. Piękoś Mirosław
  159. Pięta Piotr
  160. Pikiel Robert
  161. Pokrywka Marek
  162. Polak Jan
  163. Pop Wiesław
  164. Propola Artur
  165. Pryk Stanisław
  166. Pryk Władysław
  167. Pryk Zenon
  168. Pryk Zygmunt
  169. Przybyło Andrzej
  170. Puc Marian
  171. Radomski Piotr
  172. Rajzer Henryk
  173. Rejus Lesław
  174. Rela Zdzisław
  175. Rębisz Tadeusz
  176. Rozborski Józef
  177. Rozborski Stanisław
  178. Rosół Marian
  179. Róg Jan
  180. Róg Łukasz
  181. Róg Stanisław
  182. Rucki Norbert
  183. Rusinek Kazimierz
  184. Rutkowski Bogdan
  185. Rutkowski Kazimierz
  186. Rutkowski Zdzisław
  187. Rydz Zbigniew
  188. Sakowski Marek
  189. Sarna Kazimierz
  190. Sikora Zygmunt
  191. Sitek Antoni
  192. Sitek Jerzy
  193. Sitek Stanisław
  194. Skiba Sławomir
  195. Skiba Stanisław
  196. Skoczółek Andrzej
  197. Skowronek Ryszard
  198. Słoma Krzysztof
  199. Słowik Piotr
  200. Smola Jacek
  201. Soboń Wiesław
  202. Sroka Kazimierz
  203. Stachowicz Jan
  204. Stachyra Arkadiusz
  205. Stachyra Andrzej
  206. Starzak Stanisław
  207. Stolarski Tadeusz
  208. Stopyra Jan
  209. Stopyra Józef
  210. Syniec Krzysztof
  211. Szabat Lucjan
  212. Szafar Robert
  213. Szalacha Antoni
  214. Szalacha Bolesław
  215. Szalacha Leon
  216. Szalacha Józef
  217. Szalacha Stanisław
  218. Szalacha Robert
  219. Szalacha Tomasz
  220. Szarek Zbigniew
  221. Szczepan Mariusz
  222. Szczęch Andrzej
  223. Szczęch Stanisław
  224. Szeliga Jerzy
  225. Szołdra Grzegorz
  226. Szpond Eugeniusz
  227. Szpond Krzysztof
  228. Szpond Wiesław
  229. Szyba Marek
  230. Szymański Wojciech
  231. Ślęzak Sławomir
  232. Środoń Jan
  233. Świątek Władysław
  234. Świder Wacław
  235. Tama Stanisław
  236. Tebin Roman
  237. Tłuczek Piotr
  238. Trzyna Tadeusz
  239. Trzyna Witold
  240. Trzyna Grzegorz
  241. Tutak Adam
  242. Tutak Janusz
  243. Uchman Andrzej
  244. Uchman Krzysztof
  245. Walkowicz Mateusz
  246. Warzecha Franciszek
  247. Wiącek Jerzy
  248. Wielgosz Maciej
  249. Wielgosz Marcin
  250. Wilk Adam
  251. Winnicki Robert
  252. Witek Stanisław
  253. Witek Władysław
  254. Wnęk Bogusław
  255. Woźniak Adam
  256. Woźniak Andrzej
  257. Woźniak Grzegorz
  258. Woźny Leon
  259. Wrona Kazimierz
  260. Wrona Michał
  261. Wróbel Adam
  262. Wróbel Stanisław
  263. Zawada Józef
  264. Ziaja Roman
  265. Zieliński Artur
  266. Ziemba Władysław
  267. Żarów Stanisław
  268. Żebrakowski Grzegorz

Ostatnie spotkanie

17. KOLEJKA
SOBOTA, 18.11, 13:00
 IZOARENA

pilzno

 

5:1

wiazownica

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(3:0)

KS WIĄZOWNICA

Zapisz

Następne spotkanie

SPARING
SOBOTA, 25.11, 11:00
WYKOPY

izolator

 

-:-

strug tyczyn

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

STRUG TYCZYN

Zapisz

Kalendarz

Przerwa zimowa

przerwazimowa

Liga - Jesień 2017

Kol Gosp.   Gośc. Data/Godz  
1 Unia NS 0-4 Izolator sb,12.08/17:00 -
2 Izolator 0-3 Sokół S. wt,15.08/11:00 -
3 Piast 1-3 Izolator sb,19.08/13:00 -
4 Izolator 1-1 Ekoball nd,27.08/11:00 -
5 Głogovia 0-6 Izolator śr,30.08/17:00 -
6 Izolator 3-1 Sokół N. sb,02.09/11:00 -
7 Wisłoka 2-1 Izolator sb,09.09/17:00 -
8 Pisarowce 2-1 Izolator sb,16.09/15:00 -
9 Izolator 0-1 Polonia nd,24.09/11:00 -
10 Cosmos 1-5 Izolator sb,30.09/11:00 -
11 Izolator 4-0 Wisłok S. nd,08.10/11:00 -
12 Wisłok W. 2-2 Izolator nd,15.10/14:00 -
13 Izolator 3-0 Igloopol nd,22.10/11:00 -
14 Granica 0-4 Izolator sb,28.10/14:00 -
15 Izolator 1-2 Błękitni nd,05.11/11:00 -
16 Rzemieślnik 1-5 Izolator sb,11.11/13:00 -
17 Izolator 5-1 Wiązownica sb,18.11/13:00 -

Tabelka

IzOnline

Odwiedza nas 605 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9