W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

DZIEWCZYNY | Wyjazdowe efektowna wygrana

izolatorW ramach 3 kolejki III ligi podkarpackiej kobiet zespół Izolatora Boguchwała rozgrywał mecz na wyjeździe w Laszkach z zespołem Korony Tuchla. Jak ciężki i niewygodny to przeciwnik, to zespół Izolacji przekonywał się już w niejednym bezpośrednim spotkaniu z dziewczynami z Tuchli.

Początek meczu należał do zespołu Izolatora gdzie szybkie kontrataki sprawiały wiele problemów obronie oraz bramkarce miejscowej drużyny.

Dobra gra w obronie Korony sprawiła, że pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron ponownie do głosu doszły zawodniczki Izolatora. Nasze piłkarki w 46 minucie po dobrej zespołowej akcji, w polu karnym została sfaulowana Maria Prugar a prowadząca ten mecz Pani sędzia Dominika Lonc podyktowała rzut karny.

Pewną egzekutorką tego rzutu karnego była Patrycja Turczyn, która wyprowadził a Izolacja na prowadzenie. Po upływie zaledwie dwóch minut i kolejnej dobrej akcji, pięknym technicznym strzałem ponownie na listę strzelców wpisuje się Patrycja Tuczyn i na tablicy wyników 2:0 dla naszego zespołu.

Gospodynie w tym momencie jeszcze próbują odmienić losy tego spotkania ale bardzo czujna obrona Izolatora nie dopuszcza do utraty bramki.

W 75 minucie po indywidualnej akcji w polu karnym zostaje sfaulowana Sylwia Witalec i ponownie zostaje podyktowany rzut karny dla Izolatora. Tym razem do piłki ustawionej na jedenastym metrze podeszła Klaudia Majer pewnie uderzając futbolówkę obok bramkarki Korony.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i nasze piłkarki wywiozły z trudnego terenu zasłużone 3 punkty.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za trud włożony w ten mecz zważywszy na ciężkie warunki pogodowe jakie panowały podczas spotkania.

Kolejny mecz nasze piłkarki rozegrają w najbliższy weekend w Dębicy z DAPem.

Korona Tuchla – Izolator Boguchwała 0:3 (0:0)

Bramki: Patrycja Turczyn 2 (46., 48.), Klaudia Majer (75.)

Izolator: K. Mścisz - K. Karwat, K. Czarnik, D. Zabawa, A. Kulpińska, K. Majer, M. Prugar, P. Turczyn (61. A. Ślęzak, 76. K. Oczoś), A. Brzuszek, K. Kondracka (67. A. Skubisz), S. Witalec

DZIEWCZYNY | Drugie zwycięstwo w sezonie naszych piłkarek!

izolatorPiłkarki Izolatora wygrały swój drugi mecz w sezonie i z kompletem punktów zajmują drugą pozycję w tabeli.

W niedzielne przedpołudnie podopieczne trener Doroty Ślusarczyk na IzoArenie podejmowały zespół Olimpii Pysznica.

Pierwsza odsłona meczu to duża przewaga piłkarek Izolatora, które kontrolowały przebieg meczu. Już w czwartej minucie Kinga Karwat podała piłkę do Anny Brzuszek, która zagrała futbolówkę za plecy obrońców. Do piłki pierwsza dobiegła Sylwia Witalec i w sytuacji sam na sam z ostrego kąta otworzyła wynik meczu.

Kolejną bramkę nasze zawodniczki zdobyły w 37 minucie. Autorką tego gola była Anna Brzuszek, która piłkę w bramce umieściła strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego.

W drugiej połowie w dogodnych sytuacjach na zdobycie bramki spudłowała Sylwia Witalec i Aleksandra Skubisz, zaś Klaudii Kondrackiej piłkę przed oddaniem strzału spod nóg wygarnęła rywalka.

Ostatni kwadrans meczu należał już do zawodniczek z Pysznicy. Piłkarki Olimpii w tym okresie zdominowały Izolację tworząc kilka dogodnych sytuacji na zdobycie gola, niestety jedną sytuację wykorzystując. Na dziesięć minut przed końcem spotkania w zamieszaniu pod polem karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej odnalazła się Daria Krzemińska pokonując Karolinę Mścisz.

Teraz przed Izolatkami dwa spotkania wyjazdowe, najpierw zagrają z Koroną Tuchla, a następnie ze spadkowiczem z drugiej ligi DAPem Dębica.

Na IzoArenę nasze piłkarki powrócą w niedzielę 7 października. Wówczas podejmować będą drużynę Interu Gnojnica.

Izolator Boguchwała – Olimpia Pysznica 2:1 (2:0)

Bramki: Sylwia Witalec (4.), Anna Brzuszek (37.) – Daria Krzemińska (71.)

Izolator: Mścisz – Czarnik, Karwat, Kulpińska (41. Skubisz), Zabawa (50. Ślęzak) - Kondracka, Brzuszek, Prugar, Turczyn, Majer – Witalec

Olimpia: Łoin – Krzysztoń, Drobek, Pałamarz, Stępień, Krzemińska, Oszust, Bis, Drąg, Surowaniec, Brak

Sędzia: Kinga Lachtara (Rzeszów)

Widzów: 60

DZIEWCZYNY | Pierwszy mecz sezonu na IzoArenie!

izolatorW niedzielę 16 września 2018 roku o godzinie 11:00 piłkarki Izolatora pierwszy mecz w sezonie na własnym stadionie.

Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk w drugiej serii spotkań podejmować na IzoArenie będą Olimpię Pysznica.

W pierwszej kolejce nasze piłkarki pokonały na wyjeździe Sanovię Lesko 4:0, bramki dla Izolacji zdobywały Sylwia Witalec autorka dwóch trafień oraz Maria Prugar i Patrycja Turczyn.

Drużyna Olimpii także miała udaną inaugurację sezonu pokonując na własnym boisku Koronę Tuchla 2:0.

W poprzednim sezonie mecz pomiędzy Izolatorem a Olimpią na IzoArenie zakończył się wygraną Izolacji 3:2. Dla gospodyń bramki zdobywały: Izabela Bać, Wiktoria Krzysztoń oraz Klaudia Majer. Autorką dwóch trafień dla Olimpii była Dominika Oszust.

Gorąco zapraszamy do kibicowania naszym dziewczynom w meczach ligowych!

Terminarz III ligi kobiet - sezon 2018/19

izolatorPoznaliśmy terminarz III ligi kobiet. Rozgrywki ligowe nasze dziewczyny rozpoczną już w najbliższy weekend meczem wyjazdowym. W pierwszej kolejce podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk zagrają w Lesku z miejscową Sanovią.

Tydzień później Izolatki czeka pierwszy mecz na IzoArenie z zespołem Olimpii Pysznice.

W zbliżającym się sezonie po raz pierwszy do ligi przystąpi drużyna Sitowianki Bud Łańcuckich. Z drugiej ligi spadła zespół DAPu Dębica zaś zespół Stali Stalowa Wola, który nie tak dawno walczył o awans do II ligi w tym sezonie w ogóle nie przystąpił do rozgrywek.

W szeregach naszej drużyny doszło do wielu zmian. W obecnym sezonie trener Ślusarczyk będzie miała znacznie szerszą kadrę. Do drużyny dołączyły piłkarki mające w przeszłości występy na zapleczu ekstraklasy oraz w II lidze.

galeriaZapraszamy do przeglądniecia fotogalerii ze spotkania drużyny dziewczyn Izolatora. W meczu 2.kolejki III ligi kobiet nasze zawodniczki pokonały na IzoArenie Olimpię Pysznica 2:1.

galeriaizolatorZapraszamy do przeglądniecia fotogalerii ze spotkania 4. kolejki III ligi kobiet, w której to piłkarki Izolatora pokonały na IzoArenie drużynę Olimpii Pysznica.

Kolejna wygrana dziewczyn na IzoArenie!

izolatorW sobotnie przedpołudnie na IzoArenie drużyna dziewczyn prowadzona przez panią trener Dorotę Ślusarczyk podejmowała zespół Olimpii Pysznica.

Mecze z Olimpią na boguchwalskim stadionie zawsze obfitują w dużą ilość bramek. Nie inaczej było tym razem. Kibice zgromadzeni na trybunach IzoAreny obejrzeli ich łącznie pięć, trzy zdobyte przez zawodniczki Izolatora, dwie przez dziewczyny z Pysznicy.

Podobnie jak w poprzednim meczu dziewczyn w roli gospodyń jako pierwsze na prowadzenie wyszły rywalki. Już w 14 minucie zdołały objąć prowadzenie pewnie wykorzystując sytuacje sam na sam. Izolatki dzielnie walczyły o drobienie strat. To udało się 36 minucie meczu, piłkę w bramce ładnym strzałem z okolic linii pola karnego tuż pod poprzeczkę uderzyła Izabela Bać.

Drugą połowę lepiej rozpoczęły Izolatki, który lepiej radziły sobie z grząską murawą i padającym deszczem. Niespełna dziesięć minut drugiej połowy potrzebowały nasze reprezentantki by wyjść na prowadzenie. Sylwia Witalec znalazła się sam na sam z Gabrielą Warchoł. W tej sytuacji przy próbie oddania strzału bramkarka Olimpii sfaulowała Sylwię za co została ukarana żółtą kartką a sędzia wskazał na jedenasty metr od bramki. Pewną egzekutorką rzutu karnego była Wiktoria Krzysztoń.

Piłkarki Olimpii Pysznica odpowiedziały trafieniem bezpośrednio z rzutu wolnego. W tej sytuacji nie popisała się nasza bramkarka, która nie zdołała obronić tego nie najmocniejszego uderzenia.

Wynik spotkania w ostatniej akcji meczu ustaliła Klaudia Majer, która wykorzystała ogromne zamieszanie w polu karnymi zdobywając bramkę na wagę trzech punktów.

Po czterech kolejkach nasza drużyna ma na swoim koncie 9 oczek i obecnie zajmuje 3 lokatę w ligowej tabeli.

Izolator Boguchwała – Olimpia Pysznica 3:2 (1:1)

Bramki: Bać (36.), Krzysztoń (49.-karny), Majer (80.) – Oszust 2 (14., 61.)

Izolator: Rogóż – Siorek, Brzuszek, Krzysztoń, Majer, Witalec, Bać, Ślęzak, Kołodziej, Kulpińska, Rzeszutek (68. Socha)

Olimpia: Warchoł – Krzysztoń, Drobek, Drozdowska, Oszust, Parus, Surowaniec (72. Dołowy), Brak, Krzemińska, Pałamarz, Stępień,

Żółta kartka: Warchoł

Sędzia: Sebastian Antosiewicz (Rzeszów)

Zwycięstwo Izolatek na IzoArenie!

izolatorPiłkarki Izolatora w sobotnie przedpołudnie pokonały na IzoArenie Sanovię Lesko 3:1.

Dla podopiecznych trener Doroty Ślusarczyk było to drugie zwycięstwo w sezonie. W pierwszym meczu Izolatki pokonaly na wyjeździe rezerwy pierwszoligowego Sokoła Kolbuszowa Dolna 2:0.

W sobotę nasze piłkarki inaugurowały sezon na IzoArenie. Rywalem była Sanovia Lesko, dla której jest to pierwszy sezon w rozgrywkach III ligi kobiet.

Od początku meczu do ataków ruszyły piłkarki Izolatora. Niestety większość akcji kończona była niecelnym uderzeniem lub dobrze interweniowała bramkarka Sanovii. Mimo optycznej przewagi Izolatek pierwszą bramkę zdobyła Sanovia, która wyprowadziła bardzo dobrą kontrę zakończoną celnym strzałem.

Izolacja po tym golu jeszcze bardziej ruszyła do ataków doprowadzając do wyrównania stanu meczu jeszcze przed przerwą.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. W dalszym ciągu lepsze wrażenie pozostawiały po sobie piłkarki Izolatora jednak drugą bramkę zdobyły dopiero na pięć minut przed końcowym gwizdkiem. Wynik spotkania strzałem z dystansu już w doliczonym czasie gry zdobyła Anna Brzuszek, dla której był to drugi gol w tym spotkaniu.

Zwycięstwo Izolatora powinno być wyższe jednak sędzia nie uznał jednej z bramek zdobytych przez nasze piłkarki odgwizdując pozycję spaloną.

Izolator Boguchwała- Sanovia Lesko 3:1 (1:1)

Bramki: Anna Brzuszek (39., 80.), Żaneta Rzeszutek (75.) – Małgorzata Podkalicka (23.)

Izolator: Mędlowska –Siorek, Brzuszek, Krzysztoń, Majer (63. Socha), Witalec, Bać (41. Ż. Rzeszutek), Karwat, Ślęzak (77. M. Rzeszutek), Zabawa, Kulpińska (80. Kinczel)

Żółta kartka: Karwat

Sędzia: Dariusz Walczyk (Rzeszów)