Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Przyzwoicie na początek.

izolatorlechiaIzolator Boguchwała pokonał w pierwszym zimowym sparingu Lechię Sędziszów Małopolski 4:1 (4:0). Izolator bardzo dobrze rozpoczął spotkanie bo już w 10 minucie prowadził 2:0. Obydwa trafienia należały do Jacka Tyburczego. Niestety przy drugim trafieniu nasz napastnik doznał kontuzji i musiał opuścić murawę. Wstępna diagnoza to skręcenie. W miejsce Jacka wszedł testowany zawodnik, który dorzucił czwartą bramkę wykorzystując swoją szybkość i spokój. Nieco wcześniej trzecie trafienie precyzyjnym uderzeniem przy słupku zaliczył Maciej Rusin. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 4:0.

W drugiej połowie Lechia przejęła inicjatywę i więcej grała piłką. Izolacja z kolei nastawiała się na kontry. Na przyzwoitej ale jednak zimowej murawie nasze kontrataki były nieco "ślamazarne". Goście dłużej przebywali przy piłce i posiadali lekką przewagę ale zagrożenia pod naszą bramką nie tworzyli. Mimo wszystko na honorowe trafieni zasłużyli i faktycznie bramkę zdobyli po rzucie rożnym.

Już za tydzień kolejne spotkanie kontrolne, które zostanie rozegrane w Mielcu.

Izolator Boguchwała - Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 (4:0)

Bramki dla Izolatora: Tyburczy 2, Rusin, Testowany zawodnik

Izolator I połowa: Nalepa (Pawlus) - Kopiec, Woźniak, Szpond, Arkadiusz Guzior - Karwat, Arkadiusz Burak, Konrad Cupryś, Krzysztof Domin - Rusin, Tyburczy (Testowany zawodnik)

Izolator II połowa: Pawlus (Hubert Guzior) - Arkadiusz Guzior, Rogala, Wrona, Wiącek - Bereś, Skiba, Buczek, Cioch - Worosz, Porada