W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Porażka po bardzo dobrym meczu.

izolatorstal_stalowawolaW rozegranym w dniu dzisiejszym sparingu na sztucznej murawie w Rzeszowie Izolator przegrał ze Stalą Stalowa Wola 1:3 (0:1). Spotkanie były naprawdę niezłe a obydwie drużyny stworzyły znakomite widowisko godne pojedynku ligowego.

Izolacja rozpoczęła spotkanie lepiej od Stalówki ale po 10 minutach przewagi spotkanie się wyrónało. Obydwie drużyny stworzyły sobie po dwie dogodne sytuacje. Pierwszą bramkę niestety rywalom zwyczajnie sprezentowaliśmy. Piłka trafiła od naszego pomocnika do... osamotnionego tyłu napastnika Stali, który pognał na spotkanie Pawlusowi. Pepe nie dał się zaskoczyć lobem i odbił piłkę niestety ułamek sekundy później powalił szarżujacego napastnika Stali w polu karnym i sędzia podyktował "jedenastkę" a tą rywale zamienili na bramkę. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. Widowisko pomimo niezbyt wielu okazji bramkowych naprawdę mogło się podobać.

Druga połowa ponownie zaczęła się od lekkiej przewagi Izolacji. Po znakomitek akcji Beresia mogliśmy i powinniśmy zdobyć gola. Najpierw strzał Bero odbił bramkarz a dobitka Porady poszybowała nad poprzeczką. To była najlepsza okazja naszej drużyny w tym meczu. Po serii zmian w Izolacji Stal przejęła inicjatywę i zaaplikowała Izolacji jeszcze dwa gole. Niestety obydwa po rzutach rożnych i po zbyt krótkich wybiciach obrońców.

Tuż przed końcem spotkania Izolator zdołał trafić do bramki Stali po dośrodkowaniu Bojdy i fantastycznym uderzeniu Ciocha z woleja lewą nogą.

W dzisiejszym meczu nasza drużyna zagrała z charakterem i zębem. Wynik może nieco zbyt wysoki bo mimo wszystko zagraliśmy nieźle. Całą drużyna zasługuje na pochwałę. Na pewno jednak trzeba wyróżnić po dzisiejszym spotkaniu kilku młodych walczących o pierwszy skład zawodników - Arkadiusza Guziora i Rafała Ciocha. Nieźle zagrał też ponownie Arek Burak. Ponownie bardzo dobrze zaprezentował się Paweł Adamczyk, który nieźle wkomponował się w drużynę i dużo wnosił do gry Izolacji. Obiecująco zagrał też Jacek Tyburczy, u którego nie widać było już śladów kontuzji. W spotkaniu zagrał już Paweł Pawlus ale zabrakło Patryka Wiącka i Jaromira Skiby.

W sobotę kolejny testmecz z Crasnovią Krasne.

Izolator Boguchwała - Stal Stalowa Wola 1:3 (0:1)

Bramka dla Izolara: Cioch

Izolator I połowa: Pawlus - Kopiec, Woźniak, Szpond, Arkadiusz Guzior - Karwat, Cupryś, Rogala, Domin - Rusin, Tyburczy
Izolator II połowa
: Nalepa (Hubert Guzior) - Kopiec (Bojda), Czopko, Szpond (Wrona), Arkadiusz Guzior (Gajdek) - Bereś, Cupryś (Burak), Rogala (Buczek), Cioch - Adamczyk, Porada (Worosz)

Stal I połowa: Wołoszyn, Cebula, Czarny, Żmuda, Demusiak, Skórski, Kachniarz, Horajecki, Radawiec, Białek, Gęśla.
Stal II połowa
: Dydo, Kocój, Czarny, Wieprzęć, Tabaka, Szymonik, Majowicz, Skórski, Żmuda, Widz, Mistrzyk.