Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Sparingowe zwycięstwo w niedzielne południe

izolatorcrasnoviaTreningi ciężkie ale głód piłki większy niż zmęczenie. Izolator Boguchwała pokonał Crasnovię Krasne 2:0 (0:0) w czwartym na wiosnę spotkaniu kotrolnym. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Izolatora. Po 10 minutach powinniśmy prowadzić 2:0. Piłka jednak w magiczny sposób nie chciała wpaść do bramki. Tak było przez całą pierwszą połowę. Okazje bramkowe mieli między innymi Bereś, Domin, Rogala, Szpond czy Adamczyk. Bardzo dobrze operowaliśmy piłką i tworzyliśmy mnóstwo okazji ale brakowało skuteczności.

W drugiej połowie zagraliśmy słabiej ale... dużo skuteczniej. Bramkę po błedzie obrońców zdobył Porada, który przejął piłkę cofniętą do obrony i strzałem lewą nogą w długi róg pokonał bramkarza Crasnovii. Druga bramka padła po zamieszaniu w środku pola i wyjściu z kontrą w przewadze. Akcję zakończył spokojnym strzałem ponownie lewą nogą Porada.

Crasnovia także stworzyła kilka niezłych okazji do zdobycia gola. Nie uniknęliśmy błędów w obronie ale nie było one aż tak rażące jak te w spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola.

W spotkaniu nie wystąpili Marek Czopko i Michał Worosz.

Po sparingu trener zaserował zawodnikom "wahadła"...

Izolator Boguchwała miał w najbliższą środę zmierzyć się ze Stalą Kraśnik ale rywale odwołali swój przyjazd. Sztab w chwili obecnej szuka sparingpartnera.

Izolator Boguchwała - Crasnovia Krasne 2:0 (0:0)

Bramki: Porada 2

Izolator I połowa: Nalepa (Hubert Guzior) - Bojda, Woźniak, Szpond, Arkadiusz Guzior - Bereś, Cupryś, Rogala, Domin - Adamczyk, Tyburczy

Izolator II połowa: Hubert Guzior (Pawlus) - Kopiec, Wrona, Buczek, Wiącek - Karwat, Arkadiusz Burak, Skiba, Cioch - Rusin, Porada