W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

I tak są BIAŁO-ZIELONI!!!

bialozieloneserce1

Grzegorz Opaliński wraz z Koroną Kielce odlicza dni do inauguracyjnego spotkania T-Mobile Ekstraklasy z warszawską Legią.  Podopieczni trenerów Ojrzyńskiego i Opalińskiego w trakcie przygotowań do nowego sezonu trenowali na dwóch obozach w Jarocinie i Kamieniu.  Wyniki sparingów na pewno nie napawają optymizmem sympatyków złocisto-krwistych, bowiem większość meczy kontrolnych Korona przegrała nawet z zespołami teoretycznie słabszymi występującymi w niższych ligach. Ostatnim sprawdzianem przed ligą był mecz pucharowy z Olimpią Elbląg gdzie o końcowym wyniku decydowała dogrywka, po regulaminowych 90 minutach był remis 1-1. W dogrywce Koroniarze egzekwowali aż dwa rzuty karne jednak ani jeden strzał z „wapna” nie znalazł drogi do siatki. Pierwszy ”jedenastkę” zmarnował wychowanek Korony Krzysztof Kiercz zaś drugą reprezentant Litwy Tadas Kijanskas. W ostatniej minucie drugiej połowy dogrywki zrehabilitował się za niewykorzystany rzut karny Kijanskas i przy biernej postawię obrońców przy rzucie rożnym zdobył bramkę. Grzegorzowi Opalińskiemu i całej Koronie życzymy sukcesów i przynajmniej powtórzenia wyniku z ubiegłego sezonu!!!...

Kolejnym szkoleniowcem z biało-zielonym sercem jest Szymon Szydełko. Po rozstaniu z Izolacją podjął pracę w IV ligowej Crasnovii. W pierwszym meczu sezonu drużyna z Krasnego miała jak mogło by się wydawać, gładką przeprawę z beniaminkiem rozgrywek Kolbuszowianką. Przy grupie najwierniejszych kibiców Crasnovia wygrała aż 4-0. W drużynie trenera Szydełki cały mecz rozegrało także trio byłych zawodników IzolatoraGrzegorz Nalepa, Patryk Burak oraz Adrian Burak.

Wisłok Wiśniowa, którego zawodnikiem jest wieloletni kapitan Izolatora Mirosław Iwanowski w przerwie letniej został poważnie wzmocniony i tak do drużyny dołączyli Marcin Borowczyk (Partyzant Targowiska), Krzysztof Blim (KS Zaczernie), Damian Wolański (KS Zaczernie) a także Patryk Sajdak (SMS Łódź). Po dwóch kolejkach Wisłok jest liderem dębickiej okręgówki. Iwan ma na swoim koncie jedno trafienie z rzutu karnego w meczu 1. Kolejki przeciwko Brzostkowiance Brzostek.

Kolejnym wieloletnim reprezentantem klubu z Boguchwały jest Maciej Rusin reprezentujący teraz barwy czwartoligowego Strumyka Malawa. Spadkowicz z III ligi w pierwszych dwóch meczach zaliczył falstart ulegając Żurawiance Żurawica 3-1 i Piastowi Tuczempy 2-0. Rusek w dwóch spotkaniach zagrał po 90 minut. Niestety Maciek nie wpisał się jeszcze na listę strzelców.

Krzysiu Szpond po przejściu do beniaminka II ligi wschodniej Siarki Tarnobrzeg zadebiutował już w inauguracyjnych spotkaniu. Jak na razie Siarka ma na swoim koncie dwa remisy z Wigrami Suwałki oraz z Garbarnią Kraków. Szpondu w obydwóch spotkania grał po 90 minut. Siarka plasuje się na 11 miejscu w tabeli.

Krzysiek Sierżega od sezonu 2012/2013 reprezentuje barwy ligowego rywala Izolacji Unii Nowa Sarzyna. Sierżant  po  roku gry w Partyzancie Targowiska nadal jest „w gazie” potwierdzają to żółte kartki, które Krzysztof dostał. Po jednej w meczu ze Stalą Mielec i Avią Świdnik. Sierżant z „zółtkiem” na koncie, Sierżant w formie?

Po dwóch sezonach gry w biało zielonych-barwach odszedł do Karpat Krosno - mowa oczywiście o Marku Czopko.  Jak na razie Maro grzeje ławę, trener Tomasz Wacek nie zdecydował się ani na minutę wpuścić na murawę rosłego obrońcy.

Kolejnym obrońcą, który po sezonie 2011/2012 opuścił Izolator jest Łukasz Rogala. Trener Włodzimierz Gąsior wystawił Łukasza od pierwszych minut w spotkaniu z Unią oraz Polonią Przemyśl.

Maciek Porada po sześciu (z roczną przerwą) sezonach gry w Izolacji został zawodnikiem Sawy Sonina.  Rzeszowska „okręgówka”  pierwsze mecze będzie rozgrywała w ten weekend. Sawa zainauguruje sezon na wyjeździe w meczu z Włókniarzem Rakszawa.

Witold Kwaśny  reprezentujący teraz Kolegium Sędziów Dębica został wytypowany do prowadzenia meczu 1. kolejki o Mistrzostwo  III ligi pomiędzy beniaminkiem z Jasła a Tomasovią Tomaszów Lubelski. Kwasu w tym meczu pokazał zaledwie dwie żółte kartki. W drugiej kolejce Wito „pauzował”. W trzeciej zaś posędziuje w Nowej Sarzynie, gdzie dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscowa Unia a Orlętami Radzyń Podlaski.

Ostatnim zawodnikiem w biało-zielonym zestawieniu jest Paweł Adamczyk, napastnik który w Izolatorze spędził rundę wiosenną z dwoma trafieniami. Od sezonu 2012/2013 reprezentuje barwy beniaminka IV ligi Sokoła Sieniawa. Ancyk w spotkaniu 2. Kolejki błysnął skutecznością zdobywając hat-tricka w meczu przeciwko rezerwom Resovii Rzeszów.