W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

10. kolejka | Finisz beniaminkowego maratonu

czarnijasloizolatorW sobotę 29. września Izolator Boguchwała rozegra wyjazdowy mecz w ramach 10. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Rywalem Biało-zielonych będzie kolejny i zarazem ostatni z beniaminków ligi w rundzie jesiennej – Czarni Jasło.

Drużyna z Jasła w ubiegłym sezonie wygrała IV ligę podkarpacką zdobywając aż 62 punkty (19 wygranych,5 remisów, 6 porażek). W  obecnym sezonie podopieczni  Roberta Hapa po dziewięciu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 12 punktów i zajmuje 10-tą lokatę w tabeli.  Czarni jak dotąd wygrali cztery spotkania ze Stalą Kraśnik, Chełmianką, Orlętami Łuków oraz z Orłem Przeworsk. W ostatniej kolejce zespól z Jasła musiał uznać wyższość Polonii Przemyśl. Najlepszymi strzelcami CzarnychDaniel Góra i Artur Wierdak obaj piłkarze mają na swoim  koncie po 5. trafień.  Po miesiącu przerwy mecz z Izolatorem będą mogli zobaczyć kibice, bowiem ostatnie dwa mecze Czarni w Jaśle rozgrywali przy pustych trybunach przez kare jaką klub dostał po derbowym spotkaniu z Karpatami Krosno. W przerwie meczu doszło do przepychanek  miedzy kibicami obydwóch  drużyn.

Izolator w ostatnią środę w ramach II rundy okręgowego Pucharu Polski  mierzył się z rezerwami Resovii Rzeszów. Spotkanie wygrała odmłodzona drużyna z Rzeszowa. Choć głównym aktorem spotkania był sędzia Rafał Greń. Piłkarze Izolacji w spotkaniu z beniaminkiem z Jasła na pewno będą chcieli pokazać, że mecz pucharowy był zwyczajnym wypadkiem przy pracy i zgarnąć komplet punktów.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 sędzią głównym będzie Pan Paweł Małodzinski reprezentujący Kolegium Sędziów  Mielec.  Pod okiem tego sędziego w obecnym sezonie rozegrały Izolator i Czarni rozegrali po jednym spotkaniu. Izolator przegrał ze Stalą Sanok a Czarni wygrali na własnym boisku z Chełmianką.