W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Skuteczni zmiennicy. Solidny zespół.

czarnijasloizolatorIzolator Boguchwała zdobył kolejne punkty na wyjeździe. To już trzecie z pieciu spotkań, z którego przywozimy komplet punktów. Dwukrotnie remisowaliśmy.

Tym razem Biało-zieloni pokonali w Jaśle ekipę miejscowych Czarnych. Dla kibiców gospodarzy, którzy po dwóch spotkaniach absencji w końcu mogli oglądać swoich pupili nie było to udane widowisko. Izolator co prawda do przerwy przegrywał 0:1 po bramkach znanego w Boguchwale Waldemara Złotka (grał w Izolacji w sezonie 2007/08) ale po ostatnim gwizdku to właśnie nasza drużyna cieszyła się z trzech punktów.

O zwycięstwie zadecydowała końcówka spotkania i trenerski nos Jakuba Słomskiego. Dwóch zawodników, którzy weszli na murawę w 67. minucie zdobyło bramki na wagę trzech punktów - Jacek Tyburczy oraz Adrian Szyszka (pierwsze trafienie dla Izolatora w oficjalnym spotkaniu). Przy obydwu trafieniach naszego zespołu asystował Bartek Karwat.

Byliśmy drużyną lepszą. W pierszej części zawiodła skuteczność. Znakomitych sytuacji nie wykorzystali Bartek Karwat i Tomek Płonka. W drugiej połowie dobre zmiany dali Adrian Szyszka i Jacek Tyburczy - zdobywcy bramek.  - powiedział po spotkaniu trener Słomski.

Dzisiejsze zwycięstwo to z pewnością skromny hołd dla Krzysztofa Chmiela i Kamila Kwaska - tragicznie zmarłych piłkarzy, którzy jeszcze stosunkowo niedawno nosili na piersi herb z czerwoną błyskawicą w środku laurowego wieńca.

Czarni Jasło – Izolator Boguchwała 1:2 (1:0)

Bramki: Złotek 18 - Tyburczy 73, Szyszka 81 - głową

Czarni: Kwiek – Maczuga, Bernacki, Remut, Dziobek – Kulig (58′ Wierdak), Chrząszcz, Wolański (55′ Góra), Kukowski, Munia (46′ Kurowski) – Złotek (76′ Warchoł).

Izolator: Pawlus – Kozak (86′ Kopiec), Polak, Brogowski, Krzak, Bereś (67' Tyburczy), Skiba, Cupryś (67' Szyszka), Karwat, Brocki (90′ Róg), Płonka.

Żółte kartki: Bernacki, Kurowski – Kozak, Krzak, Skiba, Płonka.

Sędziował: Paweł Małodziński z Mielca.