W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Pierwsze koty za płoty

izolatorczarnijasloIzolator Boguchwała przegrał w pierwszym wiosennym spotkaniu kontrolnym z Czarnymi Jasło 1:2. Test mecz rozegrany został na sztucznej murawie stadionu miejskiego w Rzeszowie

W pierwszej połowie nieco więcej przy piłce przebywała nasza ekipa ale groźniejsze sytuacje stworzyła sobie ekipa Czarnych. Dobrze w bramce spisywał się jednak Hubert Guzior, który trzykrotnie ratował naszą ekipę przed utratą gola. Izolacja miała problemy z przedarciem się pod bramkę Czarnych. Oddaliśmy w zasadzie jeden strzał w światło bramki, który bez większych problemów wyłapał golkiper ekipy z Jasła. Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie zagraliśmy słabiej niż w pierwszej pomimo tego, że gola strzeliliśmy. Rywale jednak zdobyli dwa i zasłużenie wygrali spotkanie. Warto dodać, że Czarni nie wykorzystali rzutu karnego. Waldemar Złotek uderzył mocno ale ostemplował poprzeczkę. Wcześniej Czarni zdobyli gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka tuż przy słupku wpadła do bramki pomimo interwencji Pawła Pawlusa. Po niewykorzystanym przez Czarnych karnym Izolacja się nieco przebudziła i przycisnęła w końcówce spotkania. Po akcji lewą stroną zainicjowanej przez Arkadiusza Guziora w pole karne dośrodkował Bartek Karwat a akcję strzałem głową zakończył Jacek Tyburczy. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem Czarni zadali ostatni cios. Pomimo asysty naszych obrońców napastnik z Jasła zdołał oddać strzał pod poprzeczkę jednocześnie ustalając wynik spotkania.

W drugiej części Izolacja stworzyła sobie więcej okazji do zdobycia gola ale szwankowała skuteczność albo dobrze funkcjonowała formacja obronna Czarnych.

Nie było to porywające widowisko w wykonaniu naszej ekipy ale jak na pierwsze po przerwie zimowej spotkanie zagraliśmy przyzwoicie. Cieszy też sportowa złość na twarzach naszych zawodników po porażce zwiastująca chęć walki i zwycięstw.

W dzisiejszym spotkaniu nie mogli wystąpić Jaromir Skiba, Kamil Kozak oraz Dariusz Róg. Zagrał za to Krzysztof Szpond, który wrócił do Izolacji po przerwie.

Za tydzień kolejne spotkanie sparingowe. 9. lutego zagramy w Krośnie z Karpatami.

Izolator Boguchwała - Czarni Jasło 1:2 (0:0)

Bramka dla Izolatora: Tyburczy (asysta Karwat)

Izolator: Hubert Guzior - Kopiec, Polak, Brogowski, Arkadiusz Guzior - Bereś, Cupryś, Buczek, Domin - Brocki, Tyburczy oraz Pawlus, Krzak, Szpond, Burak, Szyszka, Szyszka, Płonka.