W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Izolator "dwa razy" lepszy od Orła

izolatororzelIzolator Boguchwała pokonał Orła Przeworsk 4:2 (1:0) w wyjazdowym spotkaniu 24. kolejki III ligi. Bramki dla Izolatora zdobywali Sebastian Brocki po ogromnym błędzie bramkarza gospodarzy przy wybijaniu piłki. Drugiego gola zdobył Jacek Tyburczy po podaniu Sebastiana Brockiego. Trzecie trafienie dwie minuty po golu Jacka Tyburczego zaliczył Adrian Szyszka po podaniu Bartka Karwata a kanonadę zakończył Michał Bereś (bez asysty).

Izolator do prawda stracił dwie bramki (pierwszą minutę po zdobyciu czwartego gola a drugą w doliczonym czasie spotkania) ale ostatniecznie pokonał rywala. Po raz pierwszy został pokonany broniący ostatnio bramki Izolatora Hubert Guzior.

Izolator w ostatnich spotkaniach radzi sobie coraz lepiej. Dzięki wygranej w Przeworsku nasza ekipa wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli i możę pochwalić się najlepszą (wespół z Avią Świdnik) skutecznością w lidze.

Za tydzień na IzoArenie Biało-zieloni będą podejmować Czarnych Jasło. Miejmy nadzieję, że ekipa z Jasła będzie w stanie zjawić się w Boguchwale i rozegrać ligowe spotkanie. Tego i jaślanom i sobie życzymy.

Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 2:4 (0:1)

Bramki: Zięba, Sykała - Brocki, Tyburczy, Szyszka, Bereś

Izolator: Guzior - Róg,  Polak, Brogowski, Szpond - Domin (Tyburczy), Burak (Szyszka), Skiba , Karwat (Bereś) - Brocki, Płonka (Cupryś)