Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Prasówka | Stal Kraśnik - Izolator 3:1

dziennikwschodniStal Kraśnik ograła w niedzielę rewelację rundy wiosennej – Izolatora Boguchwała 3:1.

W Kraśniku spotkały się dwa zespoły, które mogły się pochwalić imponującą serią spotkań bez porażki. Zarówno Izolator, jak i „niebiesko-żółci” nie znaleźli pogromcy od... 10 kolejek. W niedzielę dobra passa ekipy z Boguchwały została zakończona.

Wynik w 13 minucie otworzył Filip Drozd, który okazał się najsprytniejszy w polu karnym rywali i z kilku metrów wpakował piłkę do bramki. Tuż przed przerwą wyrównał Tomasz Płonka, przy okazji zdobywając swojego 20 gola w bieżących rozgrywkach.

Po zmianie stron gra lepiej układała się przyjezdnym, którzy potrafili ładnie wymieniać podania z pierwszej piłki i z łatwością przedostawali się w pole karne Stali. Nie potrafili jednak po raz drugi zaskoczyć Krzysztofa Mazura.

Mimo że „Izolacja” od 69 minuty musiała grać w osłabieniu po czerwonej kartce Krzysztofa Szponda to nadal prezentowała się lepiej i była groźniejsza. Aż do 84 minuty, kiedy ponownie dał o sobie znać Drozd.

I w podobnych okolicznościach po raz drugi wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W końcówce faulowany w polu karnym gości był Tomasz Ryczek i sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość ustalając rezultat na 3:1.

Stal Kraśnik – Izolator Boguchwała 3:1 (1:1)

Bramki: Drozd (13, 84), Ryczek (90-karny) – Płonka (40).

Stal: Mazur – Leziak, Pietroń, Matysiak, Stadnicki, Pacek, Wojtaszek, Mielniczuk, Szpikula, Drozd (86 Rajca), Ryczek.

Izolator: Guzior – Róg (86 Cupryś), Polak, Brogowski, Szpond, Bereś (69 Domin), Burak, Skiba, Karwat (75 Tyburczy), Brocki, Płonka.

Żółte kartki: Mielniczuk, Ryczek – Szpond. Czerwona kartka: Szpond (69 min, Izolator, za drugą żółtą).

Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Widzów: 450.