W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

Sezon 2012/13 w Biało-zielonych liczbach

Sezon 2012-2013 już za nami. izolatorostatecznie uplasował się na najniższym stopniu podium z dorobkiem 61.punktów. Biało-zieloni zdobyli we wszystkich meczach 63 bramki co czyni nasz zespół najskuteczniejszą drużyną ligi.

Izolator Boguchwała sezonie 12/13 w liczbach:

Wszystkie mecze: 30 – 18 wygranych (60%)-7 remisów(23.33%)-5 porażek (16.66%)

Mecze na IzoArenie: 15 – 9 wygranych (60%) – 4 remisów (26.66%%) – 2 porażki (13.33%)

Mecze wyjazdowe: 15 – 9 wygranych (60%) – 3 Remisy (20%)– 3 Porażek (20%)

Najwięcej bramek w spotkaniu z udziałem Izolatora padło w meczu: Izolator – Orzeł 4-4; Orzeł – Izolator 2-4; Izolator – Tomasovia 3-3

Najwyższa wygrana Izolatora: Izolator – Stal Kraśnik 4-0; Izolator – Orlęta Łuków 4-0; Orlęta Radzyń – Izolator 0-4;

Najwyższa przegrana Izolatora: Izolator – Lublinianka 0-2; Stal Kraśnik – Izolator 3-1

Najwięcej bramek Izolator zdobywał w minutach: 61-75(13 bramek) oraz 76-90+ (13 bramek)

Najwięcej bramek tracił w przedziale: 76-90+ (10 bramek)

-

W barwach Izolatora wystąpiło: 21 zawodników w tym 6 młodzieżowców (28.5%)

Średnia wieku zawodników to: 24.8 lat

Najstarszy zawodnik: Damian Polak 36 lat

Najmłodszy zawodnik: Arkadiusz Guzior 18 lat

Zawodnicy z największa ilością minut spędzonych na boisku: Damian Polak (2531 minut), Tomasz Płonka (2478 minut), Sebastian Brocki (2378 minut)

Zawodnicy najczęściej rozpoczynający mecz w „11”: Damian Polak (28 meczy), Tomasz Płonka (28 meczy), Sebastian Brocki (27 meczy)

Zawodnicy grający przez pełne 90 minut: Damian Polak (27 meczy), Paweł Pawlus (25 meczy), Płonka Tomasz (23 mecze)

Zawodnicy najczęściej zmieniani w trakcie meczu: Bartosz Karwat (12 razy), Adrian Szyszka (11 razy), Konrad Cupryś (11 razy), Jaromir Skiba (10 razy) Michał Bereś (10 razy), Sebastian Brocki (10 razy)

Zawodnicy najczęściej wchodzący z ławki: Jacek Tyburczy (19 razy), Konrad Cupryś (13 razy), Michał Bereś (11 razy)

6

Mecze z udziałem Izolatora sędziowało: 15 sędziów, 7 z Podkarpacia i 8 z Lubelszczyzny
Najczęściej arbitrem głównym meczu Izolatora byli: Tomasz Mroczek, Mariusz Antosz, Filip Kosak Piotr Kozłowski, Mateusz Złotnicki, Piotr Burak (wszyscy ci sędziowie prowadzili po trzy mecze Izolatora)

W minionym sezonie gracze Izolatora zostali obdarowani: 68 żółtymi kartkami oraz 3. czerwonymi.
Co daje średnią: 2.26 żółtej kartki na spotkanie i 0.1 kartonika koloru czerwonego.

W rundzie jesiennej zawodnicy Izolatora zostali ukarani: 42.żółtymi kartkami i 2.czerwonymi
W rundzie wiosennej zawodnicy Izolatora zostali ukarani: 26.żółtymi kartkami i 1.czerwoną

Zawodnicy z największą ilością żółtych kartek: Adrian Szyszka (9 kartek), Arkadiusz Burak (9 kartek), Konrad Cupryś (6 kartek)

Zawodnicy z czerwoną kartką na koncie: Arkadiusz Burak (1 kartka), Adrian Szyszka (1 kartka) Krzysztof Szpond (1 kartka)