Zakładowy Klub Sportowy Izolator Boguchwała powstał w 1944 roku przy Zakładach Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Jeszcze nie tym razem...

izolatorstalsanok

Na pierwsze zwycięstwo na własnym terenie w sezonie 2017/18 przyjdzie nam jeszcze poczekać. Sanoczanie jak na drużynę, która nie przegrała jeszcze w 4 lidze podkarpackiej i do spotkania z Izolatorem straciła tylko jedną bramkę przystało, wysoko zawiesiła poprzeczkę. Jednak, to Izolator był w tym spotkaniu drużyną lepszą, zabrakło skuteczności, no i może odrobinę szczęścia.

Nasza drużyna od samego początku przejęła inicjatywę. Najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Konrad Cupryś, który dostał podanie od Łukasza Szczoczarza, ale uderzył wysoko ponad bramką gości. Po tej sytuacji gra nieco się wyrównała. Na przerwę zeszliśmy jednak prowadząc. W doliczonym czasie pierwszej części spotkania faulowany w polu kanrym był Piotr Szkolnik,  a jedenastkę pewnie wykorzystał Zbigniew Dąbek. Dla naszego obrońcy jest to już drugie trafienie w obecnych rozgrywkach.

izo sanok 20170827 003 

Nic nie zapowiadało tego, co wydarzyło się w 65. minucie spotkania. Lekko główkował Bartosz Sieradzki, a piłkę z rąk wypuścił Miłosz Lewandowski. Arbiter główy tego spoktania nie miał wątpliowści, że footbolówka przekroczyła linię bramkową. Tomasz Głąb widząc to co się stało ofensywnymi zmianiami starał się dać sygnał do ataku. Mogliśmy szybko odpowiedzieć. Patryk Róg popisał się rajdem prawą stroną boiska, ale zbyt długo czekał z dograniem do wychodzącego na pozycję Kamila Rębisza. Ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza gości. 

Jednym z zawodników, który pojawił się na murawie był Patryk Zieliński. Po podaniu od Szkolnika miał on chyba najlepszą okazję, aby przychylić losy tego spotkania na naszą korzyść. Niestety szczęście nie uśmiechnęło się do naszego pomocnika, a jego strzał wylądował na słupku bramki strzeżonej przez Piotra Krzanowskiego. Mimo zmasowanych ataków naszej drużyny nie wystarczyło już czasu na strzelenie bramki na wagę trzech punktów.

Można przyczepić się tutaj do wskazania arbitra, który do dziewięćdziesięciu podstawowych minut, doliczył tylko cztery. W drugiej połowie mieliśmy bowiem przerwę spowodowaną kontuzją (dwie minuty), przerwę na uzupłnienie płynów (minuta), gre na czas Krznowskiego, za którą ukarany został żółtą kartką (minuta), osiem zmian  (pół minuty za każdą zmianę). Nie trzeba być wybitnym matematykiem, aby stwierdzić, że mecz powinien potrwać dłużej. Kto wie, co przyniósłyby te dodatkowe minuty?

Mecz z Sanokiem jednak już za nami. Chcielibyśmy ponownie bardzo podziękować kibicom za to jak licznie odwiedzają w tym sezonie nasz stadion, w drugim spotkaniu na IzoArenie było ponad 450 osób! Chcielibyśmy także zaprosić kibiców na kolejne spotkanie Izolatora na własnym terenie, które rozegrane zostanie już w sobotę o godzinie 11:00. Przeciwnikiem biało-zielonych będzie Sokół Nisko.

Izolator Boguchwała - Ekoball Sanok 1:1 (1-0) 

1:0 Zbigniew Dąbek (45-karny)
1:1 Bartosz Sieradzki (65)

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Brogowski (87. Madeja), Bogacz, Dąbek, Szkolnik, Rębisz (71. Gajdek), Cupryś (71. Domin), Skała (76. Zieliński), Żuczek (57. Lusiusz), Szczoczarz (82. Szymański), Róg

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - Wójcik, Gąsior, Florek, Kaczmarski, Adamiak (78. Słysz), Jaklik, Tabisz, J. Ząbkiewicz, Sieradzki (90. Paszkowski), Kuzio (46. Borek)

Sędziował: Łukasz Krasowski (Leżajsk).
Widzów: 450.

Ostatnie spotkanie

SPARING
 ŚRODA, 18.07, 17:30
 ZGŁOBIEŃ

izolator

 

2:0 

strug tyczyn

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(1:0)

STRUG TYCZYN

Zapisz

Następne spotkanie

SPARING
SOBOTA, 21.07, 11:30
KOLBUSZOWA DOLNA

izolator

 

-:-

sokol kolbuszowadolna

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA

Zapisz

Transfery - Lato 2018

Przychodzą:

in

Odeszli:
out Miłosz Lewandowski
out Zbigniew Dąbek
out Kamil Rębisz

Sparingi - Lato 2018

Przerwa międzysezonowa

przerwa

Liga - Jesień 2018

Kol Gosp.   Gośc.   Data  Godz
1 Piast - Izolator 11/12.08  -:- 
2 Izolator - Przełom śr,15.08 -:-
3 Orzeł - Izolator 18/19.08 -:-
4 Izolator - Wiązownica 25/26.08 -:-
5 Rzemieślnik - Izolator śr,29.08 -:-
6 Błękitni - Izolator 01/02.09 -:-
7 Izolator - Korona 08/09.09 -:-
8 Stal G. - Izolator 15/16.09 -:-
9 Izolator - JKS 22/23.09 -:-
10 Sokół N. - Izolator 29/30.09 -:-
11 Izolator - Igloopol 06/07.10 -:-
12 Ekoball - Izolator 13/15.10 -:-
13 Izolator - Wisłok 20/21.10 -:-
14 Polonia - Izolator 27/28.10 -:-
15 Izolator - Wisłoka 03/04.11 -:-
16 Karpaty - Izolator 10/11.11 -:-
17 Izolator - Sokół KD. 17/18.11 -:-

Tabelka

IzOnline

Odwiedza nas 318 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9