Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

KS Wiązownica lepszy od Izolatora w ostatnim meczu sezonu

izolatorwiazownicaIzolator Boguchwała sezon 2017/18 zakończył porażką 4:2 w wyjazdowym meczu z KS Wiązownicą.

Już pierwsza połowa tego spotkania rozstrzygnęła niemal w 100% losy tego meczu. Gospodarze tego pojedynku prowadzili z biało-zielonymi po pierwszych 45 minutach aż 3:0. Nasz zespół bramki tracił po błędach indywidualnych naszych zawodników. 

Do drugiej części meczu nasza drużyna przystąpiła z większym animuszem. Stwarzając sobie znacznie więcej okazji bramkowych niż w pierwszej części. Jednak po jednej z kontr gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie. Strata tej bramki podziałała mobilizująco na Izolację co zaowocowało dwoma bramkami zdobytymi przez nasz zespół.

Pierwszego gola zdobył Patryk Zieliński. Drugi trafienie zanotował Krzysztof Domin. Doskonałej okazji na zdobycie trzeciego gola nie wykorzystał Zieliński. Zielu w sytuacji sam na sam uderzył w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Michałowicza. Po tej sytuacji mecz się wyrównał i obie drużyny nie potrafiły zdobyć więcej goli.

Przed zawodnikami Izolatora jeszcze jeden tydzień treningów, później nasi reprezentanci udadzą się na urlopy.

KS Wiązownica – Izolator Boguchwała 4:2 (3:0)

Bramki dla Izolatora: Zieliński, Domin

Izolator: Lewandowski – Ziarnik, Wiącek, Dąbek, Wilk – Gajdek, Kachniarz, Dobrzański, Zieliński, Domin – Szymański

Żółte kartki: Zieliński, Lewandowski, Wiącek, Domin

Sędzia: Jakub Kozner (Krosno)

Ostatnie spotkanie

24. KOLEJKA
SOBOTA, 20.04, 12:00
RZESZÓW ul.Potockiego

izolator

 

1:0

izolator

KORONA RZESZÓW
 

(1:0)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

25. KOLEJKA
SOBOTA, 27.04, 17:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

stal gorzyce

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

STAL GORZYCE

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 308 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9