W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator najskuteczniejszą drużyną w lidze!

izolatorIzolator Boguchwała drugi raz z rzędu przegrał walkę o awans do 3 ligi. Nie był to jednak zły rok. Zajęliśmy drugie miejsce i strzeliliśmy najwięcej bramek w lidze. Co ciekawe nasza siła ofensywna rozkładała się równomiernie na wszystkie formacje. Nasz bilans bramkowy nie jest jednak najlepszy w lidze, bo sporo goli też traciliśmy.

W 4 lidze podkarpackiej w sezonie 2017/18 do bramki rywali trafialiśmy aż 83 razy (2,59 bramki na mecz), jest to liczba o 11 goli większa od drugiego w tej statysyce Sokoła Sieniawa. Na ten wynik złożyło się 20 obrońców, 31 trafień pomocników oraz 32 trafienia napastników.

Obrońcy:

Bogacz Michał 7
Dąbek Zbigniew 7 
Szkolnik Piotr 3
Gajdek Aleksander 1
Wiącek Patryk 1
Wilk Krystian 1

Pomocnicy:

Zieliński Patryk 14
Rębisz Kamil 5
Cupryś Konrad 3
Domin Krzysztof 3
Adrian Sitek 2
Michał Kachniarz 1
Puc Kamil 1 (jesień w Izolatorze, wiosna na wypożyczeniu w Stali Rzeszów)
Worosz Michał 1
Wójcik Sławomir 1

Napastnicy:

Szymański Krzysztof 12
Róg Patryk 10 (jesień w Izolatorze, wiosna na wypożyczeniu w Wiśle Sandomierz)
Sczoczarz Łukasz 10

Najwiecej bramek zdobyliśmy w meczach z Wisłokiem Strzyżów (7 bramek), Głogovią Głogów Małopolski (6 bramek), Rzemieślnikiem Pilzno (5 bramek) i KS Wiązownica (5 bramek).  Jeśli chodzi o dwumecz to największ patent nasi zawodnicy mieli na Wisłok Strzyżów (11 bramek), Rzemieślnik Pilzno (10 bramek), Głogovię (10 bramek).

Najwięce bramek naszej drużynie strzeliła Polonia Przemyśl (4 bramki), Rzemieślnik Pilzno (4 bramki), Sokół Sieniawa (3 bramki). Jeśli chodzi o dwumecz to Polonia Przemyśl (5 bramek), Rzemieślnik Pilzno (5 bramek), Sokół Sieniawa (4 bramki).

W poprzednim sezonie w lidze dwukrotnie wygraliśmy z Unią Nowa Sarzyna, Głogovią Głogów Małopolski, Sokołem Nisko, Wisłokiem Strzyżów, Granicą Stubno, a nie wygraliśmy ani raz z Sokołem Sieniawa, Polonią Przemyśl i Wisłoką Dębica. 

Jeśli chodzi o minuty zdobytych bramek to ze statystyk wynika, że nasza drużyna nagrożniejsza była w 16-30' (24 bramki). Najwięcej goli traciliśmy w przedziale 31-45' (9 goli). 

kairo

Ostatnie spotkanie

24. KOLEJKA
SOBOTA, 20.04, 12:00
RZESZÓW ul.Potockiego

izolator

 

1:0

izolator

KORONA RZESZÓW
 

(1:0)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

25. KOLEJKA
SOBOTA, 27.04, 17:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

stal gorzyce

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

STAL GORZYCE

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 1128 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9