W lutym 2011 roku po raz pierwszy kontrakt z Izolatorem podpisał zagraniczny zawodnik, wychowanek ukraińskich Karpat Lwów - Nazar Litun.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Otwarte Testy 2018 za nami

izolator7 lipca 2018 na IzoArenie odbyły się Otwarte Testy do drużyny ZKS Izolator Boguchwała.

W testach wzięło udział 35 zawodników, którzy wcześniej zostali wyselekcjonowani sponad 100 zgłoszeń jakie wpłynęły na naszą skrzynkę e-mailową.

W tym gronie znaczną większość stanowili młodzi zawodnicy, zazwyczaj grający w niższych ligach. Byli także jednak piłkarze ze znacznie większym doświadczeniem, ograni na czwartoligowym poziomie oraz zawodnicy spoza granic Polski.

Testy zostały przeporwadzone przez trenera Tomasza Głąba, któremu pomagali Michał Bogacz oraz  Zbigniew Dąbek i Miłosz Lewandowski z Emmanuel Przygotowanie Motoryczne.

Po rejestracji zawodników i krótkiej odprawie testy zostały podzielne na trzy etapy: ogólnorozwojową rozgrzewkę, ćwiczenia z piłkami a następnie testy szybkościowe na fotokomórkach i testy mocy na specjalnej platformie.

Po przeprowadzonych testach zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny, które na głównej murawie IzoAreny rozegrały testmecz 2x30 minut.

Zawodnicy, którzy swoją postawą w tym dniu przekonali sztab trenerski Izolatora zostaną zaproszeni na pierwszy trening naszej drużyny, który odbędzie się już jutro, we wtorek 10 lipca.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za chęć udziału w organizowanych przez nas testach i życzymy powodzenia w klubach, w których będą występować w przyszłym sezonie!

Ostatnie spotkanie

24. KOLEJKA
SOBOTA, 20.04, 12:00
RZESZÓW ul.Potockiego

izolator

 

1:0

izolator

KORONA RZESZÓW
 

(1:0)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

25. KOLEJKA
SOBOTA, 27.04, 17:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

stal gorzyce

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

STAL GORZYCE

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 655 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9