W lipcu 1945 roku Izolator rozegrał pierwsze oficjalne spotkanie z drużyną Traktora Rzeszów przegrywając aż 10:1!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

75 LAT ZA NAMI!

W sobotę 22 czerwca ZKS Izolator Boguchwała świętował swoje 75-lecie. Od samego rana na IzoArenie mogliśmy uczestniczyć w pięknym piłkarskim święcie.

Na początku na murawie IzoAreny swój turniej rozegrali dziewczęta i chłopcy z rocznika 2010 i 2011. W turnieju wzięły udział zawodnicy Gminnej Akademii Piłkarskiej, Izolatora, Gromiki Mogielnica, Jedność Niechobrz, Calasans oraz Heiro Rzeszów.

Kolejną atrakcją był mecz kobiet. Nasze piłkarki wygrały spotkanie z Sitowianką i awansowały do II ligi. Był to czwarty sezon w rozgrywkach ligowych drużyny kobiet naszego klubu. Wszytskim piłkarkom  oraz Pani trener Dorocie Ślusarczyk należą się gromkie brawa za osiągniety sukces!

Natomiast „truskawką” na torcie był mecz wspomnień. O godzinie 16:30 na IzoArenie naprzeciwko siebie stanęła obecna kadra Izolatora oraz drużyna Legend. Licznie zgromadzeni kibice mogli zobaczyć po paru latach przerwy takich zawodników jak Bartosz Karwat, Krzysztof Szpond czy Mirosław Iwanowski. Łącznie w zielonych trykotach wystąpiło 17 byłych zawodników naszego klubu. Grono powołanych piłkarzy było znacznie większe jednak niektórym wzięcie udziału w naszym meczu uniemożliwiły sprawy osobiste innym drobne posezonowe kontuzje.

Skład drużyny Legend Izolatora: Paweł Pawlus – Marcin Kopiec, Grzegorz Woźniak, Mirosław Iwanowski, Krzysztof Szpond, Marek Czopko, Zbigniew Dąbek, Dariusz Róg, Szymon Kardyś, Krzysztof Sierżęga, Bartosz Karwat, Maciej Rusin, Kacper Gajdek, Arkadiusz Burak, Krzysztof Szymański, Kamil Kawa. Trenerem tej drużyny podczas meczu był Przemysław Matuła

W trakcie meczu kibice mogli wziąć udział w konkursie wiedzy o Izolatorze. Natomiast w przerwie meczu sponsorzy naszego klubu zostali uhonorowani pamiątkową odznaką z okazji 75lecia przez Pana prezesa Romana Stefanika. Ponadto w tym samym czasie na murawie toczył się konkurs rzutów karnych.

Sam mecz był naprawdę emocjonujący i ciekawy do oglądania. Padło w nim aż 7 goli z czego trzy trafienia należały do obecnej kadry a cztery dla drużyny Legend. Strzelenie rozpoczął Krzysztof Szpond pewnie egzekwując rzut karny. Dla drużyny Legend kolejne trzy trafienia kompletując hattricka zdobył Krzysztof Szymański. Brawo Szymek! Natomiast gole dla obecnej drużyny zdobywali Adrian Sitek, dwa trafienia oraz Patryk Róg. Już wkrótce opublikujemy materiał wideo z tego pojedynku, bo ładnych bramek naprawdę nie brakowało.

Pojedynek jako sędzia główny poprowadził Igor Samołyk. Pan Samołyk w trakcie meczu po raz pierwszy na podkarpackich boiskach użył systemu VAR do oceny sytuacji. Po czym ukarał żółtym kartonikiem Dawida Kaszube, który próbował wymusić rzut karny.

Po regulaminowych 80minutach sędzia zarządził rzuty karne, w rzutach karnych kolejny raz lepsi okazali się nasi byli zawodnicy wygrywając 2:1.

Po meczu prezes Izolatora nagrodził wszystkich zawodników pamiątkowymi odznakami.

Dziękujemy za to że byliście, jesteście i będziecie razem z ZKS Izolator Boguchwała! Tworzymy razem piękną historię! WSZYSCY JESTEŚMY BIAŁO-ZIELONI!!!

Dziękujemy wszystkim byłym i obecnym piłkarzom oraz kibicom za przybycie i wspólne świętowanie!

Ostatnie spotkanie

12. KOLEJKA
NIEDZIELA, 13.10, 14:00
IZOARENA

start pruchnik

 

1:2

izolator

START PRUCHNIK
 

(0:1)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

13. KOLEJKA 
NIEDZIELA, 20.10, 11:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

glogovia

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Zapisz

Liga - JESIEŃ 2019

Tabela 2019/2020

 

IzOnline

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9