W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Gramy na IzoArenie z przemyską Barcelonką

izolatorpoloniaKolejne spotkanie Izolatora Boguchwała na IzoArenie. W najbliższą sobotę podejmiemy Polonię Przemyśl.

Polonia Przemyśl obecnie zajmuje 11 lokatę w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 23 punkty. Ten dorobek punktowy nasi rywale uzbierali dzięki 6 zwycięstwom, 5 remisom i 5 porażkom. Bilans bramkowy Polonii to 21 goli zdobytych i 20 straconych.

W 13 serii spotkań Polonia na własnym stadionie wygrała z beniaminkiem – Czarnymi Jasło 2:0. Dla zespołu przemyskiej Barcelonki bramki strzelali Vladyslav Valihura oraz Paweł Sedlaczek.

Izolator w minionej kolejce pokonał w meczu wyjazdowym zespół Legionu Pilzno 2:0. Dzięki tej wygranej Biało-zieloni awansowali na drugą lokatę w ligowej tabeli. Bramki w spotkaniu z Legionem padały w pierwszej połowie, a ich autorami był Michał Daniel oraz obrońca zespołu z Pilzna - Dariusz Bieszczad, który zanotował trafienie samobójcze.Natomiast w drugiej części meczu rzut karny wykonywany przez Damiana Wolańskiego obronił Dawid Ziobro. Dla Zioberka był to trzeci mecz z rzędu bez puszczonej bramki.

Ostatni mecz Izolatora z Polonią miał miejsce w listopadzie 2019 roku na IzoArenie. Ten mecz zakończył się wygraną Izolacji 3:1. Nasz zespół jako pierwszy w 54 minucie stracił bramkę, jednak nasi zawodnicy wyrównali dwie minuty później za sprawą Aleksandra Gajdka. W 77 minucie meczu na prowadzenie Izolację ponownie wyprowadził Olek Gadek, a wynik pojedynku w trzeciej minucie doliczonego czasu gry ustalił Dominik Pikiel.

Mecz 17 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Polonią Przemyśl poprowadzi dębicki arbiter Paweł Kantor. Spotkanie zostanie rozegrane na IzoArenie w sobotę 17 października 2020 roku o godzinę 15:00.

Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Z tego spotkania przeprowadzimy transmisję na żywo.

Ostatnie spotkanie

7. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 11.09, 16:00
BOGUCHWAŁA

izolator

 

1:1

blekitni

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(1:1)

BŁĘKITNI ROPCZYCE

Następne spotkanie

8. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
ŚRODA, 15.09, 16:00
WIŚNIOWA

wislok wisniowa

 

-:-

izolator

WISŁOK WIŚNIOWA
 

(-:-)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 399 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA